SOŠ a SOU Hustopeče

Podnikavá konference: Když mladí mění svět

V úterý 2. června se zástupci našeho školního parlamentu zúčastnili tradiční Podnikavé konference, která se letos nesla v duchu motta „Když mladí mění svět“.
Hlavním tématem všech příspěvků byla participace – tedy aktivní zapojení a spolupráce. Na celou věc jsme se podívali ze všech možných úhlů: očima žáků, učitelů, rodičů, zřizovatele i spolupracujících organizací.
Naši parlamenťáci načerpali obrovské množství inspirace a skvělých nápadů. Ty využijí nejen při další činnosti ve škole, ale také ve svém volném čase nebo v místě bydliště.
Věříme, že tato akce bude tou správnou motivací pro realizaci nových žákovských projektů! Výsledky na sebe určitě nenechají dlouho čekat.

Ing. Stanislava Gergelová